Jobs · justjoinit

A

QA Engineer

Vantage Compute · Wrocław · Posted 4d ago

remotemidEstimated 20k-28k PLN🇵🇱 Poland
Apply on justjoinit

Available in 3 locations

Kraków · hybrid Apply → Lublin · hybrid Apply → Wrocław · remote Apply →

About the role

QA Engineer (Manual + Automation) | TypeScript/JavaScript | Remote Dla naszego klienta międzynarodowego poszukujemy doświadczonego QA Engineera, który dołączy do zespołu rozwijającego nowoczesną wyszukiwarkę i porównywarkę ubezpieczeń oraz rozszerzonych gwarancji dla właścicieli pojazdów mechanicznych. Szukamy osoby samodzielnej, komunikatywnej i nastawionej na jakość produktu — zarówno od strony testów automatycznych, jak i manualnych. Zakres obowiązków rozwój i utrzymanie testów automatycznych zwiększanie pokrycia automatyzacją testów wykonywanie testów manualnych review zadań oraz designów analiza User Journey i zachowań użytkowników na podstawie danych z Mixpanel analiza problemów i incydentów pojawiających się na produkcji tworzenie dokumentacji QA współpraca z zespołem developerskim oraz klientem biznesowym Wymagania doświadczenie jako QA Engineer / Automation Tester dobra znajomość JavaScript lub TypeScript doświadczenie w automatyzacji testów praktyczna znajomość testów manualnych umiejętność analizy problemów i proponowania rozwiązań doświadczenie w pracy produktowej/agile bardzo dobra znajomość języka angielskiego samodzielność, dobra organizacja pracy i komunikacja Mile widziane doświadczenie z analityką produktową znajomość Mixpanel doświadczenie w projektach fintech / insurance / e-commerce Oferujemy długoterminową współpracę możliwość pracy zdalnej B2B pracę przy międzynarodowym projekcie dużą samodzielność i wpływ na jakość produktu współpracę z doświadczonym zespołem Zgłoszenia

Read the full posting on justjoinit

FAQ

Is the QA Engineer role at Vantage Compute remote?+

This QA Engineer position is listed as remote (Wrocław).

What is the salary for the QA Engineer role at Vantage Compute?+

The listing states Estimated 20k-28k PLN.

What seniority level is this QA Engineer role?+

This is a mid level position.

How do I apply for the QA Engineer role at Vantage Compute?+

Use the "Apply on justjoinit" button to open the original posting on justjoinit, where you can submit your application directly to Vantage Compute.