Jobs · justjoinit

AI Developer (LLM, Azure)
Ness Solution · Warszawa · Posted 25d ago
About the role
Dla naszego klienta – firmy działającej w branży ubezpieczeniowej – poszukujemy AI Developera, który wesprze realizację zaawansowanych projektów związanych ze sztuczną inteligencją.Stanowisko obejmuje rozwój i wdrażanie rozwiązań AI/ML oraz GenAI, które będą wykorzystywane w nowoczesnym ekosystemie obsługi szkód. Szukamy osoby z doświadczeniem w tworzeniu produkcyjnych rozwiązań AI, która swobodnie porusza się w środowisku Microsoft Azure i chce pracować z technologiami takimi jak LLM, RAG, AI Agents oraz MLOps/LLMOps.3 dni pracy z biura oraz 2 dni zdalnie w okresie wdrożenia później 1 dzień z biura w tygodniuKontrakt B2B, longtermZakres obowiązkówProjektowanie, implementacja i wdrażanie rozwiązań AI/ML oraz GenAI.Rozwój aplikacji wykorzystujących modele LLM, AI Agentów i mechanizmy RAG.Praca z Azure AI Foundry, Azure OpenAI oraz Azure Machine Learning.Budowa i optymalizacja procesów MLOps/LLMOps.Przygotowywanie modeli i rozwiązań AI do działania w środowisku produkcyjnym.Integracja rozwiązań AI z systemami biznesowymi i ekosystemem aplikacji związanych z obsługą szkód.Tworzenie rozwiązań wykorzystujących Azure AI Search, Vector Search i embeddingi.Ewaluacja jakości modeli oraz monitorowanie ich działania.Projektowanie integracji z wykorzystaniem REST API, OpenAPI/Swagger oraz komunikacji asynchronicznej.Udział w projektowaniu architektury mikroserwisowej i chmurowej.Wspieranie działań związanych z AI Governance, Responsible AI i AI Act.Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dbanie o audytowalność rozwiązań.Współpraca z zespołami biznesowymi i IT oraz udział w prezentowaniu efektów prac.WymaganiaMinimum 3 lata doświadczenia na stanowisku AI Engineer, AI Developer lub pokrewnym.Minimum rok doświadczenia przy rozwiązaniach wdrożonych produkcyjnie.Praktyczne doświadczenie z GenAI, LLM, AI Agentami i orkiestracją procesów AI.Bardzo dobra znajomość Pythona.Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań generatywnej AI.Znajomość MLOps/LLMOps oraz narzędzi: Azure Machine Learning, MLflow, Docker, Kubernetes i CI/CD.Doświadczenie z RAG, prompt engineering oraz ewaluacją jakości odpowiedzi modeli.Praktyczna znajomość Microsoft Azure, szczególnie usług związanych z AI/GenAI.Doświadczenie w integracji rozwiązań AI z systemami biznesowymi.Znajomość REST API i komunikacji asynchronicznej.Znajomość Git oraz GitHub lub Azure DevOps.Wykształcenie wyższe techniczne.Samodzielność, proaktywność i odpowiedzialność za realizowane rozwiązania.Angielski na poziomie minimum B2.Gotowość do pracy w Warszawie w modelu hybrydowym: 3 dni stacjonarnie i 2 dni zdalnie.Mile widzianeZnajomość AI Governance, Responsible AI oraz AI Act.Certyfikaty Azure: DP-100, AI-102 lub AI-900.Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub znajomość procesów obsługi szkód.TechnologieAI / GenAI: Azure AI Foundry, Azure OpenAI, Agentic AI, LLM, Prompt Engineering, RAG.Machine Learning: Azure Machine Learning, MLflow, Scikit-learn, Model Registry, Model Monitoring.MLOps / LLMOps: Azure ML Pipelines, Docker, Kubernetes/AKS, Terraform, GitHub Actions, CI/CD.Search & Knowledge: Azure AI Search, Vector Search, Embedding Models, dokumentowe bazy wiedzy.Integracje: REST API, OpenAPI/Swagger, komunikacja event-driven, integracje międzyplatformowe.DevOps: Git, GitHub, Azure DevOps, Branching Strategy, Release Management.Architektura: mikroserwisy, Azure Cloud, systemy rozproszone i wysoko dostępne usługi AI.Na współpracowników czekają również preferencyjne pakiety MultiSport i Lux Med.Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu produkcyjnych rozwiązań AI i chcesz rozwijać się przy projektach wykorzystujących najnowsze technologie GenAI, prześlij swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegóły projektu i omówić możliwości współpracy.
Read the full posting on justjoinit →
FAQ
Is the AI Developer (LLM, Azure) role at Ness Solution remote?+
This AI Developer (LLM, Azure) position is listed as hybrid (Warszawa).
What is the salary for the AI Developer (LLM, Azure) role at Ness Solution?+
The listing states PLN 160-190/HOUR.
What seniority level is this AI Developer (LLM, Azure) role?+
This is a mid level position.
How do I apply for the AI Developer (LLM, Azure) role at Ness Solution?+
Use the "Apply on justjoinit" button to open the original posting on justjoinit, where you can submit your application directly to Ness Solution.